Agencja SEM / SEO SEMPIRE www.sempire.pl

SEMPIRE - pozycjonowanie stron internetowych i kampanie reklamowe Google AdWords - Poznań


Link building - zdobywaj linki, którą podnoszą ranking strony

Agencja SEM SEO SEMPIRE

Zajmujemy się reklamą internetową. Agencja SEM i SEO SEMPIRE pomoże Ci zwiększyć widoczność strony, przyciągnąć nowych użytkowników i zbudować pozytywny wizerunek marki w sieci. Prowadzimy kampanie reklamowe w Internecie dostosowane do konkretnych potrzeb Klienta. Nasi specjaliści wnikliwie analizują konkurencję i dopasowują działania do branży. Kampanie opieramy o sprawdzone działania stosowane w sektorze marketingowym od lat, na bieżąco śledzimy również nowe trendy i technologie.

Pozycjonowanie stron www

Jedną z naszych specjalności jest poprawa widoczności strony Klienta w sieci. Bogate doświadczenie w tym zakresie i znajomość trendów pozwala nam na skuteczny dobór słów kluczowych oraz podjęcie działań, które zawsze o krok wyprzedzają konkurencję. Specjalnością agencji SEMPIRE jest pozycjonowanie stron zarówno lokalnych jak i globalnych. Sklepom internetowym polecamy pozycjonowanie szerokie (na frazy z tzw. długiego ogona). Nasza cena za pozycjonowanie stron firmowych, sklepów www, blogów czy portali jest dostosowana do osiąganych wyników. Tutaj sprawdzisz cennik pozycjonowania stron www.

Linki sponsorowane Google Adwords

Jako agencja SEM posiadamy ponad 8 lat doświadczenia na rynku. Nasi specjaliści doskonale znają skuteczne formy marketingu internetowego oraz najnowsze techniki prowadzenia kampanii. Posiadamy certyfikaty z zakresu Analytics oraz AdWords. W profesjonalny sposób przygotowujemy kampanię, zajmujemy się jej wdrożeniem i monitoringiem, a wyniki raportujemy Klientowi. Płatność za kliknięcia stanowi doskonałą formę reklamy dla sklepów internetowych (oferujących m.in. produkty sezonowe). Prowadzimy linki sponsorowane - kampanie tekstowe, zajmujemy się remarketingiem i reklamą w sieci partnerów Google oraz promujemy marki w zakupach Google.

Audyty SEO

Jedną ze specjalności agencji SEMPIRE są audyty SEO stron internetowych. Audyt pozycjonowania pozwoli Ci uzyskać raport ze wskazaniem zmian mających na celu podniesienie widoczności Twojej witryny w organicznych wynikach Google. Jeżeli prowadzisz firmową stronę, portal czy sklep internetowy, pozycjonowanie nie zawsze jest oparte o aktualne standardy. Nasi specjaliści przeanalizują mapę witryny, jej indeksację, tytuł strony i jej opisy, nawigację zewnętrzną i wewnętrzną, poprawność adresów URL oraz inne czynniki wpływające na widoczność adresu w wyszukiwarkach, a następnie dostarczą raport w dokumencie PDF.

Content Marketing

Polecamy usługę, która wspomoże promocję marki w sieci, polepszy wizerunek firmy oraz zbuduje trwałe relacje z Klientami czy czytelnikami portalu lub bloga. Optymalizacja Google przynosi dobre efekty i zwiększa widoczność w wyszukiwarkach, ale warto ją uzupełnić marketingiem treści. Agencja content marketingowa SEMPIRE może zająć się publikacją artykułów eksperckich i sponsorowanych, praktycznych poradników, webinarów czy ikonografiki.

Szkolenia i konsultacje SEO / SEM

Agencja SEMPIRE zapewnia profesjonalne konsultacje oraz szkolenia z zakresu SEO i SEM. Ponad 8 lat doświadczenia w branży SEM, znajomość najnowszych narzędzi oraz uzyskanie certyfikatów daje nam wiedzę z zakresu reklamy online. Posiadamy informacjami i doświadczeniem chętnie się dzielimy prowadząc szkolenia z marketingu internetowego. Prowadzimy szkolenia z zakresu Google Analytics, Google AdWords, kursy SEO z najnowszych technik pozycjonowania oraz szkolenia SEM z marketingu w wyszukiwarkach.

Dlaczego warto?

Agencja SEMPIRE to zespół certyfikowanych specjalistów doskonale znających rynek reklamy internetowej. Doświadczenie w branży SEM zdobywamy już od ponad ośmiu lat, a promowanie strony w wyszukiwarce Gogle nie ma przed nami tajemnic. Kampanie linków sponsorowanych oraz pozycjonowanie z Agencją SEMPIRE to usługi na najwyższym poziomie – oparte na wnikliwej analizie potrzeb Klienta, branży oraz konkurencji. Skorzystaj z naszej oferty, zwiększ widoczność swojej strony i zbuduj trwałe relacje z Klientami. Zapraszamy do współpracy.

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
tel.: +48613332211
Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie