Agencja SEM / SEO SEMPIRE www.sempire.pl

Profesjonalne pozycjonowanie stron i skuteczne kampanie reklamowe w Google z SEMPIRE


https://www.sempire.pl/

Agencja SEM SEO SEMPIRE

Firma SEMPIRE posiada bogate doświadczenie w sektorze reklamy internetowej. Prowadzimy kampanie online dla stron oraz sklepów internetowych. Strategię działań opieramy o oczekiwania Klienta oraz szczegółową analizę specyfiki branży i poczynań bezpośredniej konkurencji. Nasza agencja SEM SEO pomoże Ci zwiększyć widoczność witryny w wyszukiwarkach, przyciągnąć Klientów, zbudować pozycję eksperta w swojej dziedzinie i skutecznie wypromować markę.

Pozycjonowanie stron internetowych

Prowadzimy kampanie z zakresu SEO. Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron firmowych oraz rozbudowanych portali informacyjnych lub tematycznych, blogów i sklepów internetowych. Nasi Klienci mogą wybrać pozycjonowanie na frazy ogólne, pozycjonowanie szerokie (na słowa kluczowe typu long tail) lub pozycjonowanie lokalne. Cennik za pozycjonowanie stron uzależniony jest od specyfiki branży, konkurencji i innych indywidualnych czynników kampanii. Zapewniamy dobór fraz, optymalizację strony, budowanie bazy linków, monitoring efektów i raportowanie o wynikach.

Kampanie reklamowe linków sponsorowanych Google Adwords

Agencja SEMPIRE posiada ponad 8-letnie doświadczenie w branży SEM. Prowadzimy skuteczne kampanie linków sponsorowanych Adwords. Budżet każdej kampanii składa się z opłaty za kliknięcia oraz ceny za obsługę reklamy. Nasze kampanie promocyjne zawsze dopasowujemy do specyfiki branży, promowanej strony czy sklepu (lub konkretnych grup produktów). Kampanie tekstowe i remarketing wzbogaciliśmy o działania reklamowe w Zakupach Google oraz promocję w serwisach partnerskich Google.

Audyty SEO pozycjonowanie stron www

Firma SEMPIRE przygotowała ofertę mającą na celu poprawę skuteczności pozycjonowania. Audyt SEO strony przeprowadzamy m. in. na zlecenie programistów oraz właścicieli stron czy sklepów online. Nasze analizy struktury kodów, indeksacji witryny oraz innych elementów sprawią, że bezpieczne pozycjonowanie będzie jeszcze bardziej skuteczne. Raport z przeprowadzanych działań dostarczamy w postaci pliku PDF.

Marketing treści - Content Marketing

Agencja SEM/SEP SEMPIRE oferuje działania z zakresu marketingu treści. Content marketing stanowi doskonałe uzupełnienie promocji jaką jest pozycjonowanie w wyszukiwarce. Zalety content marketingu są ogromne. Pozawala on nie tylko zwiększać zaufanie do marki poprzez budowę wizerunku eksperta w swojej branży, ale i zgromadzić społeczność wokół firmy, co przełoży się na większe zainteresowanie świadczonymi usługami lub oferowanymi produktami. Przygotowujemy ikonografiki, webinary, poradniki, tworzymy i publikujemy artykuły sponsorowane oraz eksperckie.

Doradztwo, ,szkolenia i konsultacje w zakresie SEO i SEM

Prowadzimy działalność szkoleniową oraz zapewniamy konsultacje z zakresu marketingu internetowego. Nasze szkolenia Google Analytics pozwalają poznać możliwości tego popularnego narzędzia do analityki internetowej oraz uzyskać przydatny certyfikat. Przeprowadzamy również szkolenia z zakresu Google AdWords, marketingu w wyszukiwarkach (SEM) oraz pozycjonowania stron (SEO).

Wybierz SEMPIRE

Agencja SEO i SEM SEMPIRE zapewnia szeroki wachlarz usług z zakresu reklamy internetowej. Stawiamy na elastyczność i opracowanie strategii idealnie wpisującej się zarówno w oczekiwania Klienta, jak i dostosowanych do poczynań konkurencji. Pozycjonowanie stron z Agencją SEMPIRE pozwoli Ci szybko i trwale zwiększyć widoczność firmowej witryny, bloga czy portalu. Reklama w wyszukiwarkach internetowych poprzez kampanie linków sponsorowanych pozwoli płacić wyłącznie za kliknięcia. Zapraszamy do skorzystania z oferty – gwarantujemy, że z nami Twoja strona szybko zacznie zarabiać.

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
tel.: +48613332211
Dąbrowskiego 77A
60-529 Poznań
wielkopolskie